Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2
Mesto Hlohovec

Archív - Komisie MsZ 2010 - 2014

ARCHÍV - KOMISIE MsZ
pre obdobie r. 2010 - 2014
 


Komisia ekonomická a prevodov majetku:

Predseda: Ing. Miroslav Dzurech (KDH)
Členovia: Ing. Jozef Vavro (KDH), Ing. Juraj Frýdecký (KDH), Mgr. Ivan Čulák (SMER-SD), Mgr. Jozef Behúl (SMER-SD), Tibor Wesolowski (SMER-SD), Ing. Denisa Bobáková (nezávislá), MVDr. Oliver Pestún (nezávislý poslanec)

Tajomník: Ing. Zuzana Pacherová


Komisia dopravy a životného prostredia:

Predseda: Ján Bedeč (KDH)
Členovia: Ing. Peter Frýdecký (KDH), Rudolf Mikuláš (KDH) (člen do 30.9.2013), Roman Opeta (člen od 25.10.2013), Ľuboš Kvanta (SMER-SD), Juraj Kabát (SMER-SD), Ing. Michal Javor (KDH), Mgr. Juraj Salcman (nezávislý poslanec)

Tajomník: Ing. Miroslav Hudec


Komisia podnikania, obchodu a služieb:

Predseda: Ing. Miroslav Začko (HZDS-ĽS)
Členovia: Júlia Rajzíková (SMER-SD), Denisa Černá (SMER-SD), Jozef Tvrdý (KDH), Jozef Kučera (KDH) (člen do 30.9.2012), Anton Kvanta (člen od 9.11.2012), Ing. Milan Domaracký (HZDS-ĽS), Dagmar Hlavnová (nezávislá)

Tajomník: Zlatica Procházková


Komisia zdravotná, sociálna a bytová:

Predseda: MUDr. Elena Ďurišová (SMER-SD)
Členovia: Ing. Štefan Masaryk-Koóš (SMER-SD) (člen do 30.11.2012), JUDr. Jozef Sobotovič (člen od 14.12.2012), MUDr. Rynaldo Šimanský (SMER-SD), Mgr. Marta Šustová (KDH), Adam Šišovský (KDH), PhDr. Ján Dlhopolček (HZDS-ĽS), Silvia Rybnikárová (nezávislá poslankyňa), JUDr. Ing. Ján Breza (člen od 1.5.2013)

Tajomník: PhDr. Henrieta Štefeková


Komisia územného plánovania a regionálneho rozvoja:

Predseda: Ing. arch. Miloslav Drgoň (nezávislý poslanec)
Členovia: Juraj Šiška (nezávislý poslanec), Ing. Jozef Hviezdarek (KDH), PhDr. Peter Slovák, PhD. (KDH), Ing. Alexander Švec (SMER-SD), Ing. Jana Šimurková (SMER-SD), Mgr. Roman Magala (KDH) (člen do 31.1.2014), RNDr. Pavol Pestún (člen od 14.2.2014)

Tajomník: Ing. Ján Husár


Komisia kultúry a vzdelávania:

Predseda: JUDr. Emil Kuruc (SMER-SD)
Členovia: Mgr. Víťazoslav Chrenko (SMER-SD), PaedDr. Alžbeta Lekárová (SMER-SD), Ing. Roman Drgoň (KDH), Mgr. Ján Libant (KDH), Mgr. Bystrík Tupý (KDH), Miroslav Dvoran (nezávislý)

Tajomník: Mgr. Andrea Kleimanová


Komisia športu:

Predseda: Ing. Patrik Voltmann (nezávislý poslanec)
Členovia: Mgr. Tomáš Húska (nezávislý), Miroslav Bobák (nezávislý poslanec), Mgr. Dušan Kováč (KDH), Ing. Vladimír Taraba (KDH), Ing. Ján Tassy (SMER-SD), Vladimír Kozačenko (SMER-SD)

Tajomník: PhDr. Zuzana Pačesová


Komisia na ochranu verejného záujmu:
 

Ing. Ján Tassy (SMER - SD), Mgr. Ján Libant (KDH), Miroslav Bobák (nezávislý poslanec), Ing. Miroslav Začko (HZDS-ĽS)


 


 

webygroup

3243083

Úvodná stránka