Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2
Mesto Hlohovec

Komisie MsZ

Harmonogram zasadnutí komisií na rok 2018:

05.02. - 07.02.2018

09.04. - 11.04.2018

11.06. - 13.06.2018

10.09. - 12.09.2018

19.11. - 21.11. 2018

 

Archív - Komisie MsZ 2010 - 2014


 
Štatút komisií MsZ

 

KOMISIE MESTSKÉHO ZASTUPITEĽSTVA
pre obdobie r. 2014 - 2018


Komisia ekonomická, prevodov majetku, podnikania, obchodu a služieb:

Predseda:  Ing. Patrik Voltmann (nezávislý poslanec)
Členovia: Ing. Viera Úradníková (nezávislý poslanec), Peter Ulík (nezávislý poslanec) (do 31.12.2017), MVDr. Oliver Pestún (nezávislý poslanec), Ing. Miroslav Začko (SDS) (do 14. 9. 2015), Ing. Juraj Frýdecký (KDH) (od 14. 9. 2015 do 13. 12. 2017), Ing. Peter Gese (nezávislý člen) (do 9.12.2015), Ing. Eva Kmeťová (nezávislý člen) (od 1. 1. 2016), Ing. Denisa Bobáková (nezávislý člen) (do 16. 6. 2016), Jaroslav Miklovič (od 1. 7 2016 do 30. 6. 2017), Zlatko Vladovič (nezávislý poslanec) (od 1. 7. 2017)

Tajomník: Ing. Lucia Duračková (od 19. 3. 2018), Ing. Zuzana Melicherová (do 28. 2. 2018)
 

Komisia územného plánovania, regionálneho rozvoja, dopravy a životného prostredia:

Predseda: Ing.arch. Miloslav Drgoň (nezávislý poslanec)
Členovia: Juraj Šiška (nezávislý poslanec), doc. Ing. František Duchoň (nezávislý poslanec) (do 29. 3. 2018), PhD., Ing. Andrej Müller (nezávislý poslanec), Ing. Milan Domaracký (SDS), Karol Babic (nezávislý člen), Ing. Boris Aresta (nezávislý člen), Ing. Martin Halás PhD. (nezávislý člen) (od 1. 1. 2016), Ing. Jaroslav Krajčovič (nezávislý člen) (od 1. 1. 2016)

Tajomník: Ing. Ľuboš Hložka (od 1. 8. 2016), Ing. Ján Husár (do 31. 5. 2016)


Komisia zdravotná, sociálna, bytová, vzdelávania a kultúry:

Predseda: Mgr. Stanislava Brestovanská (nezávislý poslanec) (predseda od 28. 4. 2016 - do 28. 4. 2016 bola členom komisie) ,
PhDr. Helena Kolníková (nezávislý poslanec) (predseda do 27. 4. 2016)
Členovia: Mgr. Ingrid Kamendyová (nezávislý poslanec), Ing. Stanislava Pogáčová (nezávislý poslanec) (do 23. 10. 2017), Mgr. Jozef Urminský (nezávislý poslanec), PaedDr. Denisa Králičová (nezávislý člen) (do 14. 11. 2016), MUDr. Michal Hauliš (nezávislý člen), Peter Kolišťanik (nezávislý člen) (od 1. 1. 2016), Daniela Bieliková (od 2. 2. 2017), PhDr. Ladislav Šinka (od 2. 2. 2017)

Tajomník: PhDr. Henrieta Štefeková (od 13. 2. 2015) (Mgr. Andrea Kleimanová - do 12. 2. 2015)


Komisia športu:

Predseda: Miroslav Bobák (nezávislý poslanec)
Členovia: Mgr. Dušan Kováč (nezávislý poslanec), Mgr. Rastislav Hauliš (nezávislý poslanec), Mgr. Zlatko Vladovič (nezávislý poslanec) (do 30. 6. 2017), Jaroslav Miklovič (od 1. 7. 2017), Ing. Martin Balla (KDH), Jozef Mačica (nezávislý člen), Ing. Patrik Meliš (nezávislý člen) (do 28. 2. 2018), Ing. Vladimír Krajčo (nezávislý člen) (od 1. 1. 2016 do 28. 2. 2018), Mgr. Peter Kovář (nezávislý člen) (od 1. 1. 2016)

Tajomník: Zuzana Raciková (od 1. 8. 2016), Mgr. Jana Hudáková (od 29. 5. 2015 do 10. 7. 2016) (PhDr. Zuzana Pačesová - do 28. 5. 2015)


Komisia na ochranu verejného záujmu:

Predseda: Peter Dvoran (KDH)
Členovia:  Anton Tobl (nezávislý poslanec) (do 14. 9. 2015), Mgr. Zlatko Vladovič (nezávislý poslanec), Ing. Miroslav Začko (SDS) (od 14. 9. 2015), Mgr. Juraj Salcman (nezávislý poslanec) (od 14. 9. 2015)

Tajomník: JUDr. Mária Vozárová (od 1. 6. 2017), (JUDr. Andrea Pivarčiová - do 31. 5. 2017)


 

webygroup
Firmy a služby | Spravodajstvo | Ubytovanie | Stravovanie | Mapa | Inzercia | Ponuka práce | Stavebníctvo | Akcie a podujatia | Top ponuky
Za obsah hlohovec.virtualne.sk
zodpovedá WEBY GROUP

4624329

Úvodná stránka